Normmek: +90 212 438 29 99

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

NORMMEK BAĞLANTI ELEMANLARI İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2017 yılında İstanbul’da kuruldu. Bağlantı Elemanları sektöründe soğuk şekillendirme alanında 15 yıllık imalat tecrübesi olan Erkan Erbaş tarafından kurulan firmamız, uzman personeli ve kaliteli ürün hizmet anlayışı ile bağlantı elemanları sektörünün en üst sırasında gururla yer almaktadır.

Kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamız, TSE-DIN-ES-ISO-ANSI-IFI ÖZEL TASARLANMIŞ ÜRÜNLER gibi standartlarda üretmekte ve satışını yapmış olduğu ürünleri OTOMOTİV, BEYAZ EŞYA ,ISITMA-SOĞUTMA-HAVALANDIRMA, SAVUNMA SANAYİ, MOBİLYA, ELEKTRİK, ELEKTRONİK, ASANSÖR, DIŞ CEPHE KAPLAMA, ÇELİK KONSTRÜKSİYON gibi sektörlerin kullanımına sunmaktadır.

Normmek Bağlantı Elemanları İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak, imalatını ve satışını yapmış olduğumuz ürünler Standart somunlar, Kaynak somunları, Fiberli somunlar, Kilitli Somunlar, Flanslı Somunlar, Çakma (Tırnaklı Somunlar), Ağaç Somunları, Kelebek Somunlar, Mermer Burçları, Mobilya Somunları, Beyaz Eşya Özel Parçaları, Kapı ve Pencere Özel Parçaları, Özel Soğuk Dövme Parçalar, Civata, Vida, Pul, Paslanmaz Somunlar, Ankraj Civataları, U-Bolt, V-Bolt ve müşteri resimlerine göre imal edilmiş özel bağlantı elemanları parça imalatıyla çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Normmek Bağlantı Elemanları, uzun yıllara dayanan deneyimiyle , ürünlerinizi tasarlamak ve optimize etmek adına tasarım ekibinize teknik destek vermektedir.

6, 8, 10 ve 12 kalite olarak karbon çelikleri, paslanmaz çelik ve alaşımlı çelikten imalat yapılabilmektedir. ROHS standartlarına uygun, Cr VI içermeyen elektrolitik çinko, sıcak daldırma galvaniz, nikel, fosfat kaplama alternatifleriyle müşteri taleplerini tam ve ekonomik olarak karşılamaktadır.

Otomotivden, mobilyaya, beyaz eşyadan, ağır sanayiye kadar bir çok sektöre hizmet götüren NORMMEK BAĞLANTI ELEMANLARI İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ; en uygun fiyatla, müşterilerine zamanında, en iyi hizmeti sunma ilkesiyle ve “ÖNCELİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” Sloganıyla; deneyimlerini mutlu müşterilere dönüştürmektedir.

VİZYONUMUZ

Doğru olan ürünün tedariğini sağlamak ve tüketici beklentilerini düşük maliyet ve yüksek kalite ile en üst düzeye taşımaktır.


MİSYONUMUZ

Firmaların istek ve beklentilerini tam olarak karşılayarak, ürünlerimiz de gerekli her türlü iyileştirmeyi zamanında ve etkin şekilde yaparak, müşteri isteklerine ve standartlarına uygun ürünü zamanında ve ekonomik olarak üreterek, müşterilerimize her türlü desteği sağlama görevini üstlenmektedir...

Normmek
İLETİŞİM
  • Adres : NORMMEK BAĞLANTI ELEMANLARI İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    Oruçreis Mah. Vadi Cad. Giyimkent No: 170-Z10
    Esenler / İSTANBUL
  • Tel : (+90) 212 438 29 99
  • Gsm : (+90) 0533 022 83 44
  • Email : erkan@normmek.com
  • Email : info@normmek.com
İLETİŞİM FORMU

Normmek © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.